Hakkımızda

Güler Perde olarak 1985 yılında Kahramanmaraş Şaraçhane Meydanı’nda perde ve ev tekstili sektöründe serüvenimize başladık. Ev tekstili sektöründe gelişen teknoloji, günümüz ihtiyaçları, değişen tasarım anlayışı ve 30 yılı aşan meslek hayatımız boyunca hayallerine ortak olduğumuz müşterilerimizden edindiğimiz tecrübeler neticesinde, ülkemiz ve dünyanın önde gelen perde ve ev tekstili üreticilerinin ürünlerini bünyemize katarak, şehrimiz Kahramanmaraş başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerine perde tasarım, toptan ve perakende perde üretim ve satışı konusunda Güler Perde Home markası ile her iki şubemizde birden müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyor, sektörde uzun yıllardan beri var olmamızın kalitemizin en belirgin göstergesi olduğuna inanıyoruz.

Güler Perde; ev tekstili ve perde sektöründe yüksek kalite standardı, ürün çeşitliliği ve çağa uygun tasarımları ile ülkemizin ve dünyanın önde gelen markalarından olan Degrape, Pierre Cardin, Nope, Plicell, Versace, Şall, Asta Home, Asta Casa ve Albert Tron markalarının bayisidir. Güler Perde Home olarak perde tasarımının yanında başta şehrimiz Maraş olmak üzere Türkiye’nin tüm illerine mekanik perde sistemleri olarak bilinen stor perde, plicell cam balkon ve mekan perdesi, zebra ve dikey perde üretim ve toptan ve perakende satışını yapmaktayız.

Bir kumaşı iyi bir model haline getirmenin kaliteli bir işçilikten geçtiğinin bilincinde olan Güler Perde Home olarak titiz bir işçilik ile yaşam alanlarınıza uygun, hayatınızı kolaylaştıran perde modelleri tasarlayarak, kumaş özelliklerine göre dikiş teknikleri uygulamaktayız.

Birinci kuşaktan bizlere miras kalan mesleğimizi, 30 yılı aşan bilgi birikimi ve tecrübemiz ile daima en iyiyi sunmak ilkesiyle sürdürmekteyiz. Hep birlikte oluşturduğumuz bu değeri, gelecek kuşakların da, temel ilkelerimiz olan doğruluk ve dürüstlüğün ışığı altında her zaman olduğu gibi kendimizle yarışarak, verdiğimiz sözlerin arkasında durarak, kendi çıkarlarımızı değil müşterilerimizin çıkarlarını göz önüne alarak devam ettireceğine inanıyoruz.